O NAS

Abelos - Kamienne domy
Gruzja i Jim są dwaj młodzi ludzie, którzy żyją i pracują w Arkadii. Urodził się w okolicy, Agios Ioannis jest dla obu z nich miejsce do odpoczynku i poszukać inspiracji. Kochają swój obszar, ale przede wszystkim ich szanować it.A kilka lat temu zaczął robić ich marzenia. Stworzyli Abelos wykorzystując swoją miłość, gościnność i chcą promować swoje miejsce i większy obszar, który naprawdę imponuje odwiedzającym i oferuje niezapomniane przeżycia dla rozrywki, wypoczynek i naturalnego piękna.
W Abelos goście spotkają się z 6 domków, funkcjonalne iw pełni wyposażone. Będą odczuwać wysoki smak i opieki z Gruzji i Jim w każdym zakątku pensjonatu. Będzie łatwo poczuć się jak w domu, podziwiając małe luksusy, w tym samym czasie, które również przyczyniają się do niezapomnianych krótkie lub dłuższe wakacje.
W Abelos zapraszamy przez cały rok, podczas gdy Gruzja i Jim może zagwarantować, że Państwa pobyt, jak również swoje doświadczenia z obszaru opuszczę cię długotrwałe wspomnienia, które prędzej czy później będą jeździć tu .. W Abelos i Agios Ioannis w Arkadii!
Na dworze
Abelos składa się z 8 niezależnych budynków, które sprawiają, że cały zespół do otoczenia. Każdy zewnętrzny miejscu jest wyjątkowy, szczególnie podjęte po, różni się od innych, ale w zgodzie z tradycyjnym stylu z okolicy.
Domy budowane są z lokalnego materiału, który jest z kamienia i drewna, połączone w taki sposób, że daje poczucie swojskości i przytulności na pierwszy rzut oka.
Każdy dom posiada taras z widokiem na Zatokę Argolidzką i jest pełen blasku słońca i wiatr, który wieje z górą Malevos.
W domu
Poczucie gościnności w połączeniu z luksusem są głównym domy sprawiają wrażenie na zwiedzających. Każdy z nich jest wyjątkowy i może natychmiast stać się idealnym idealnym miejscem dla tych, którzy szukają relaksu w swoich krótkich wycieczek z codziennej rutyny.
Każdy dom wyposażony jest w tradycyjny kominek, centralne ogrzewanie, telewizor, odtwarzacz DVD, Hi-Fi, internet, lodówkę, mini bar i sejf.
Agios Ioannis
Agios Ioannis to wieś położona na 230-te km ulicy od Paralio Astros do Trypolisu, na północnym skraju Sarantapsiho, na nogi Parnonas (lub Malevos) góry.
Pierwsza wzmianka o wsi w historii Konstantinoupoli w 1453 (książka B rozdział X). Nazwa wsi pochodzi od Agios Ioannis świątyni poświęconej Agios Ioannis Prodromos i jest bardzo powszechne w regionie Kinouria ponieważ jego mieszkańcy od 9-10 wieku nazwali swoje wioski po świętych i zbudowany wszędzie kościoły, kaplice i klasztory. Dlatego Kinouria nazywa replika Agio Oros.

KONTAKT

http://www.abelos.eu/

Abelos Stone Houses Agios Ioannis Arkadia, Astros
T: +30 2755022704, +30 6974822867 F: +30 2755029220

E: info@abelos.eu

KONTAKT

Udogodnienia

DVD
Internet
Kuchnia/ Aneks kuchenny
Mini bar
Pokoje z łazienkami
Radio
Suszarka do włosów
TV
Wi-fi