O NAS

 

Zapraszamy do Kefalinia diament w koronie Morza Jońskiego.
 
Tam, w południowej części jest Homera Ithaca malownicze zawietrznej portu komopoli Poros przez wielu ponieważ okolica została sklepione mykeńskiej grób datowany na 1350 na przykład.
 

 
Więc w pięknej scenerii między rozbiorze dwoma górami i niekończącej się białej plaży są studia Alkyoni nowoczesny zdecydowane przekonanie o gościnności gospodarza Zeus. Spyros i Dina Asprogerakata zbudowany ze smakiem 11 studio w centrum Poros z widokiem na góry i głęboki niebieski Ioniou.Ola studia są w pełni wyposażone. Mogą one pomieścić 2-6 atoma.Diathetoun klimatyzację, w pełni wyposażona kuchnia, lodówka, WC, internet diktyo.Vriskontai położony zaledwie 2 minuty drogi od plaży i centrum Poros, gdzie goście mogą napić się kawy lub zjedzeniu kawy lub nawet estiatorio.Yparchei banku i kilka mini market obsługujących gości.
 
Zapraszamy do Kefalonia i życzymy miłego pobytu na studiach Alkyoni.
 
Jesteśmy otwarte przez cały rok. Nasze pokoje są idealne do organizacji nauczycieli i profesorów.
 
W zależności od dni pobytu tam oferty.
Bed Poros Kefalonia, wakacje Poros Kefalinia Kefalinia Poros wyposażone pokoje, noclegi Poros Kefalonia, rodzinne wakacje, zakwaterowanie Kefalinia Poros, wakacje Poros Kefalonia, pokoje do wynajęcia, wakacje.

KONTAKT

http://www.alkyonistudios.gr

Alkyoni Studios Poros, Kefalonia
T: +30 2674072589, +30 6937710996 F:

E: dinasprogeraka@gmail.com

KONTAKT

Udogodnienia

Blisko restauracje
Internet
Klimatyzacja
Kuchnia/ Aneks kuchenny
Lodówka
Parking
Plaża
Pokoje z widokiem
Pokoje z łazienkami
TV
W pobliżu sklepy
Wi-fi
Widok na morze
Βalkon