O NAS

APARTAMENTY XEROKAMPOS, XEROKAMPOS ZAKWATEROWANIE Sitia Sitia, WAKACJE, WAKACJE XEROKAMPOS RODZINA XEROKAMPOS Sitia, morskie POKOJE XEROKAMPOS Siteia
Akti Rooms Xerokampos Sitia Lasithi Crete Grecja
Zapraszamy do magicznych Xerokampos Sitia i Akti Rooms
Do Akti Rooms to elegancki kompleks rodzin Xerokampos Sitia, zaledwie kilka metrów od pięknej, piaszczystej plaży Ammatou i jest idealny dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w spokojnej i odpoczynku przy plaży, w nietknięte pięknej okolicy na wschodnim krańcu Kreta, Xerokampos.
Kompleks składa się z trzech dwupiętrowych budynków i oferuje w sumie dwanaście w pełni wyposażonych apartamentów różnych typów, które mogą pomieścić od 2 do 5 osób. Wszystkie apartamenty mają własne poglądy balkon i fantastyczne na Morze Libijskie, Zatokę Amati i wysp krocza, które charakteryzują Xerokampos.
Z balkonów w ciągu dnia możesz cieszyć się niesamowite zmiany światła i dzikie piękno krajobrazu, który oferuje Xerokampos Sitia. Tutaj Xerokampos Góry i kaniony, połączone z morzem. W nocy można odpocząć i cieszyć się latem niebo i szum morza, które dociera pokoje i towarzyszy chwile pobytu i niezapomniane wakacje w urokliwej Xerokampos Sitia.
Remont 2009 dokonano ulepszeń, zarówno na zewnątrz i wewnątrz i ogród poprawę estetyczną komfort i funkcjonalność pomieszczeń.
Zapraszamy na wakacje w Xerokampos Sitia i pokoje Akti Rooms.

KONTAKT

http://www.aktirooms.com

Akti Rooms Kserokambos Sitia, Kreta Lassithi
T: +30 2843026780, +30 6939686314 F: +30 2843026780

E: aktirooms@gmail.com

KONTAKT

Udogodnienia

Akceptujemy zwierzęta
Internet
Klimatyzacja
Lodówka
Obsługa pokojowa
Ogród
Parking
Plaża
Pokój rodzinny
Pokoje dla palących
Pokoje z widokiem
Pokoje z łazienkami
Pokoje/udogodnienia dla niepełnosprawnych
Suszarka do włosów
Wi-fi
Widok na morze
Βalkon